Повсякденний одяг з українською символікою у вуличному стилі від українського бренду Artystuff державну символіку України та традиційні для української вишивки оберегові орнаменти

В категорії патріотичного чоловічого одягу Artystuff пропонує футболки, лонгсліви або футболки з довгими рукавами та каптурами, світшоти, а також теплі толстовки з начосом для прохолодних вечорів. На сайті представлено тільки український одяг власного виробництва в streetwear стилі з принтами від українських стріт-арт художників, що створений для палаючих пристрастю молодих сердець.

Значення символів

Тризуб є державним гербом України, символом свободи та незалежності нашої держави, проте він має стародавнє походження ще з часів Трипільської культури. В нашій історії знак тризуб почав проявлятись в часи правління Рюриковичів, містився на гербах Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Святослава, Святополка, Льва Даниловича, дійшов до нас на монетах, підвісках, печатках, посуді. Свою прихильність воєвод він отримав за глибинний символізм, яким його наділяли наші предки. В тризубі українці бачили символ троїстості будови Всесвіту, аналог Дерева Життя, де були розміщені три світи - божественний, земний та підземний. Так само в тризубі вони мали свої місця - земний зображувався в вигляді середнього "зуба", який опирається на мудрість поколінь у яйцеподібній формі підземного життя та підтримується боковими "зубами" небесного світу. Більше про герб України читай в статті. Шукай тризуб на щиті в принті Оберіг, серед дерев і тварин на принті Тризуб та у кроні Родового Дерева в ілюстрації Дуб, а також дивись повний опис символізму ілюстрацій на сторінці кожного товару.

Також в патріотичному одязі Artystuff та принтах присутнє поєднання синього та жовтого кольорів державного прапора України. Жовтий колір наші предки вважали кольором Сонця, стихії вогню та символом чоловічої енергії, синій колір - то колір водяної стихії та жіночої основи в природі. Тож поєднання жовтого та синього є найпотужнішим зв'язком, злиттям жіночої та чоловічої енергії, яке є основою народження нового життя. Проте існує думка, що розміщення цих кольорів на нашому нинішньому прапорі не правильне, як і трактування кольорів як синього неба та жовтого жита. Якщо провести аналогію зі стихіями, то в нинішньому синьо-жовтому прапорі України вода заливає вогонь, тушить його, породжує тільки розруху. Отже, ми повинні докладати ще більше зусиль для розвитку нашої держави, щоб вона могла процвітати та розквітати під своїм смугастим стягом.

В принтах 482 та День Незалежності зашифрований товарний код України "482" в стилізованому під дерева штрих-коді з пташками у ролі цифр, бо виробництво завжди є основою могутності та процвітання держави, стабільності економіки та гідного рівня життя народу. Також в Дні Незалежності присутня дата проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року, від якою починається відлік позитивних економічних, політичних та культурних змін в нашій країни.

Виробництво одягу з українською символікою 

Інтернет-магазин молодіжного одягу Artystuff пропонує патріотичний одяг на кожен день власного виробництва з принтами від українських стріт-арт художників, при створенні якого співпрацює з українським дизайнером, швейними та друкарськими виробництвами.

Значна частина одягу бренду нейтрального сірого кольору, щоб привернути увагу до найголовнішого - етнічної ілюстрації з національною символікою, яка зазвичай підкреслена декоративним оздобленням під колір принта - контрастні шви на рукавах, яскравий декор комірця, манжет, подолу та кишень, кольорова внутрішня сторона капюшону та мотузочки в тон. Унікальний дизайнерський одяг (з ярликом "Робота дизайнера") зачаровує асиметричними фасонами, незвичними деталями, ручним оздоблення країв та швів, приваблює поєднанням модних світових тенденцій молодіжного одягу з повсякденною зручність та практичністю речей.

Контрастні шви та комірець
Контрастні шви та комірець
Оздоблення в тон принта
Оздоблення в тон принта
Яскраві ілюстрації
Яскраві ілюстрації
Окремий пальчик лонгсліва
Окремий пальчик лонгсліва
Вільні краї
Вільні краї
Ручні шви
Ручні шви
Кольорові кишені
Кольорові кишені
Насичені кольори
Насичені кольори
 

Патріотичний одяг Artystuff виготовляється з натуральних тканин - футеру, куліру, які на 90-100% складаються з бавовни, доповнений лейбою з розміром та трьох-кольоровою етикеткою з логотипом бренду, а при доставці запаковується в брендований пакетик або брендовану коробку, в залежності від кількості та розмірів замовлення, з візитною карткою магазину. Також у нас ти можеш купити бавовняні еко-торбинки з патріотичними принтами, що є чудовим текстильним сувеніром для іноземців.

Окрім державної символіки, ілюстрації на наших речах містять етнічні мотиви та стародавні обереги - птахів, традиційних для весільних рушників, сваргу, безкінечник, елементи української архітектури та предмети побуту, Берегині, стилізованих рослин та тварин, а також дрібну деталізацію геометричним візерунками. Автори ілюстрацій - українські стріт-арт художники з команди Граффіт, які вже близько 10 років працюють в стилі української етнографіки, надихаючись культурою та мистецтвом наших предків.

Увійти або Зареєструватися