Розпродаж попередніх колекцій Artystuff

Чоловічі футболки з принтами


В категорії "Футболки" представлені чоловічі футболки з ілюстраціями сучасних українських художників

Футболка - це предмет одягу, який колись вважався нижньою білизною, а тепер є чи не найпопулярнішим предметом гардеробу кожної сучасної людини. Футболки бувають абсолютно різних кольорів, можуть бути пошиті в різних видів трикотажу та різної форми. Зазвичай вони не мають ні кишень, ні ґудзиків, але їх сучасна різноманітність не має меж.

Оформлення футболок також пройшло досить довгий шлях. Люди сонця, хіпі, малювали на них веселі позитивні образи, якими намагались передати своє бачення майбутнього, а шанувальники альтернативної музики розміщували на футболках фото своїх улюблених музикантів.  

Зараз футболки є частиною модних трендів та навіть зустрічаються на подіумах. Сучасні дизайнери наносять на них яскраві малюнки та текст. Футболки з принтами стали також частиною всіляких рекламних акцій, оскільки можуть бути новим рекламним простором для логотипів та лозунгів. 

Сучасні технології дають змогу наносити на футболки різноманітні зображення різними техніками друку, а також робити комп'ютерну вишивку. Зокрема мені найбільш імпонує техніка шовкотрафарету, оскільки то є частково ручна робота. Звичайно за допомогою цієї техніки немає змоги перенести на виріб повнокольорове зображення, але вона передає тепло майстра.

Магазин одягу Artystuff пропонує Вашій увазі футболки власного виробництва з етнічними принтами від стріт-арт команди Граффіт, яка спеціалізується на українській етніці, зображуючи стилізовані етнічні образи та елементи українських орнаментів. 

Наші авторські футболки привнесуть у Ваше повсякденне життя краплинку арту, а також частки душі та настрою художників і майстрів, що працювали над їх створенням.

Вся продукція вітчизняного виробництва, виготовлена ексклюзивно на замовлення магазину Артістафф. Макети для принтів виконано художниками з команди Граффіт. Замовлення можна зробити через сайт або за телефоном 099-641-48-05.

Увійти або Зареєструватися