Розпродаж попередніх колекцій Artystuff

Чоловічі майки


В категорії "Майки" представлені чоловічі майки з ілюстраціями сучасних українських художників.

Майка - це предмет одягу, який колись вважався нижньою білизною, але тепер вона вважається прийнятною для носіння в якості верхнього одягу, особливо в країнах зі спекотним кліматом. Крім того, майка є частиною форми спортсменів. За фасоном майки прості, без кишень, без ґудзиків, але завдяки різноманітним кольорам і принтам є можливість зробити їх оригінальними. Патріотичний бренд Artystuff пропонує чоловічі майки українського виробництва різних кольорів, що виготовлені зі 100% бавовни.

Сучасні технології дають змогу наносити на майки різноманітні зображення різними техніками друку, а також робити комп'ютерну вишивку. Зокрема мені найбільш імпонує техніка шовкотрафарету, оскільки то є частково ручна робота. Звичайно за допомогою цієї техніки немає змоги перенести на виріб повнокольорове зображення, але вона передає тепло майстра.

Магазин одягу Artystuff пропонує Вашій увазі майки власного виробництва. Зокрема, з патріотичним принтом Ukrainian Streetwear, що містить малий герб України. А також, з принтом Love Graffiti, який стане до вподоби пошановувачам граффіті.

Увійти або Зареєструватися