Розпродаж попередніх колекцій Artystuff

Чоловічі футболки з принтами


Саме з чоловічих футболок з принтами почалась історія створення одягу під брендом Artystuff літом 2015 року. Все задумувалось нібито просто... Ми мали багато художніх ілюстрацій стріт-арт команди Граффіт з етнічною тематикою, які потрібно було нанести на футболки для продажу. Проте при замовленні друку з'ясувалось, що немає українських футболок, на вибір представлена лише продукція кількох іноземних виробників з Бангладеш або Марокко. Сумними також були кольори доступних чоловічих футболок - чорний, білий, червоний, синій... Отримавши першу партію принтованих виробів, ми були дуже розчаровані якістю тканини футболок та пошиття. Тому надалі ми вирішили співпрацювати зі швейними виробництвами та виготовляти власні футболки на замовлення, самостійно обирати тканину за кольором і контролювати якість.

Вітчизняне виробництво чоловічих футболок

З того часу ми пройшли довгий шлях і тепер патріотичний бренд Artystuff пропонує чоловічі футболки українського виробництва різних кольорів, з контрастним оздобленням комірців та рукавів в тон принтів, найпоширеніших розмірів М та L. Наші трикотажні футболки на 90-95% складаються з бавовни та мають кілька відсотків еластану для міцності та зберігання форми. Кожна футболка має етикетку бренду та нашу гарантію якості.

В даній категорії чоловічих футболок доступні лише літні футболки з коротким рукавом, але у нас на сайті також представлені чоловічі лонгсліви (футболки з довгим рукавом) та худі (толстовки).

Принти на футболках

В інтернет-магазині патріотичного бренду Artystuff ви можете купити трикотажні футболки з українською символікою, з екологічною тематикою, футболки з совою та іншими художніми ілюстраціями, що містять елементи етнічних орнаментів, притаманних українській вишивці. Принти нанесено цифровим методом або методом шовкотрафарету.

У нас представлені патріотичні чоловічі футболки з принтом Оберіг, що містить герб України на щиті, а також булаву, сокиру та інші предмети з асортименту українських козаків. Футболки з принтом Тризуб зображують стилізований державний герб, що приховується серед лісів та тварин, виділяючись зіставленням жовтого та блакитного кольорів. Також шукайте футболку з принтом "482" - кодом українського виробництва товарів, що розміщено на стилізованому під дерева штрих-коді на жовто-блакитному фоні державного прапора.

Ілюстрації Під дощем та Безлад мають екологічну тематику та висловлюють художній протест проти вичерпування природних ресурсів людством, забруднення планети та винищення цілих видів тварин, птахів, риб та рослин. Ці та інші принти, окрім зазначеного змісту, мають закодований символізм української вишивки, зображують будівлі та предмети побуту українського села, несуть в собі суть елементів народного мистецтва.

Дизайнерські чоловічі футболки

Зверніть увагу, що в асортименті бренду Artystuff є також ексклюзивні дизайнерські футболки ручної роботи, які відмічені значком "робота дизайнера". Літня міні-колекція 2016 року загалом налічувала всього 12 унікальних чоловічих футболок, створених в єдиному екземплярі. Футболки чоловічі від дизайнера виділяються контрастними швами в тон принтів, ручним оздобленням комірців та рукавів, детальним підбором кольорів для декорування.

Дизайнерські чоловічі футболки
Чоловічі футболки ручної роботи
Чоловічі футболки з принтами
Чоловічі футболки з принтами
 

 

Купуйте онлайн трикотажні чоловічі футболки українського виробництва зі значимими, цікавими та яскравими принтами в інтернет-магазині Artystuff з доставкою по Україні.

Увійти або Зареєструватися