Розпродаж попередніх колекцій Artystuff

Для козаків, які обирають український одяг в вуличному стилі, толстовка з капюшоном або худі є невід'ємною частиною гардеробу. Капюшон толстовки прекрасно захищає голову від дощу, а велика кишеня - руки від вітру. Проте окрім практичного боку, худі може мати і велику художню цінність, оскільки основною рисою одягу від Artystuff є етнічні ілюстрації, які змальовують соціальні, історичні та екологічні теми.

В принтах використовуються сучасні інтерпретації класичних орнаментів та символів української вишивки, зображуються тварини, рослини, предмети українського стародавнього побуту та характерна українська архітектура як сучасних міст, так і історичних поселень. Автори ілюстрацій, художники зі стріт-арт команди Граффіт, щедро пояснюють ідеї принтів та описують символізм образів та орнаментів. Принти мають дрібну деталізацію, яку цікаво та приємно розглядати. Отже, купуючи streetwear одяг від Artystuff, ви отримуєте також краплину історії, культури та мудрості свого народу. 

Яскраві чоловічі толстовки

Колекція яскравих чоловічих толстовок налічує 4 кольори (помаранчевий, блакитний, бордовий та хакі) та 6 принтів (Тризуб, Оберіг, Сова, Безлад, Під дощем та Обличчя міста), що мають два розміри M та L. Толстовка з капюшоном розрахована на осінь та зиму, вона створена з теплого футера з начосом, що на 100% складається з натуральної бавовни. Толстовки однотонні з каптуром та кишенею, з резинками на манжетах та подолі, а контрастний мотузочок та внутрішня сторона капюшону підкреслюють колір принта.

Чоловічі толстовки з принтамиЯскраві теплі толстовки

Обрана кольорова гамма символізує різнобарвну природу українського села. Помаранчевий або жовто-гарячий - це колір соняшника, кульбаби, чорнобривця, стиглого колоса, осіннього листя, символізує сонце, тепло, радість та легкість. Блакитний - колір неба, річки, польових волошок, є символом водяної стихії та жіночої основи в природі. Блакитний колір символізує безкінечність, благородство, ніжність та вірність. Бордовий або червоний є кольором стиглої вишні, тюльпанів, що цвітуть одними з перших на весні, калини та польових маків. Червоний здавна мав оберегове значення, виконував захисну та зігріваючу функцію, був символом стихії вогню та чоловічого начала в природі. Червоний колір найпоширеніший в українській вишивці, уособлює нерозривний кровний зв'язок та щиру любов. Хакі або темно-зелений колір є кольором листя, трави, хвойного лісу. Символізує буйство живої природи, силу рослинного царства, молодість та безкінечність життя. 

Патріотичні толстовки

Чоловічі толстовки з принтами Оберіг та Тризуб містять державний герб України, створені для патріотичних українських хлопців, які пишаються своєю країною та готові підтримати її у скрутні часи. Принт Оберіг ілюструє щит з Тризубом та козацький набір зброї - булаву, сокиру, меч, стріли та пістолі, символізує готовність українців за необхідності об'єднати свої сили та виступити проти ворога, що посягає на наші землі, нашу свободу, культуру та мову. Принт Тризуб зображує стилізований герб, що прихований серед лісів та галявин, поміж звірів та птахів, який народжується з культурного та духовного скарбу нашого народу. Тризуб є символом трьох стихій (повітря, вода та земля), трьох основ життя, трьох світів (підземного, земного та небесного), з котрих за стародавніми віруваннями наших пращурів складався Всесвіт.

Толстовки з принтами на еко тематику

Зимові толстовки (худі, реглани, кенгурушки) з принтами Під дощем та Безлад ілюструють результати пагубного впливу людської діяльності на навколишнє середовище. Принт Під дощем зображує тварин під парасолькою, що ховаються від кислотного дощу. Науково-технічний прогрес та прагнення людства до комфорту призводить до забруднення або знищення середовища існування цілих видів тварин та птахів, в наслідок чого звірі змушені займатись "жебракуванням" в зоопарках. Принт Безлад ілюструє ганебну поведінку людства по відношенню до природи - забруднення повітря, винищення лісів, видобування корисних копалин. Заради сьогоденної вигоди люди готові знищити всі ті скарби, які створювались віками, вбивати тварин заради смачного м'яса та гарного хутра, будувати житло та виробництва на заповітних територіях. Саме молодь, для якої створюються яскраві толстовки, своєю мудрістю та мужність може вплинути на майбутню поведінку людства по відношенню до світу, саме ми можемо зупинити знищення життя.

Толстовки з каптуром Обличчя міста

Більшість великих українських міст мають стару частину, якій сотні років. Там ноги викручуються на стародавній бруківці, рух автівок перекривають на вихідні, а маленькі крамнички вибухають шаленим асортиментом товарів. У старому місті маленькі красиві будинки, фасади яких насичені декоративними елементами, колонами, візерунковими вікнами та балконами. Такі райони мають власну душу, яка пережила війни та революції, зміни влади та політичних режимів, чергування моди, традицій на звичаїв. Ті будівлі пам'ятають багато поколінь місцевих жителів та ще більше туристів, чули багато мов, слів та пісень, бачили темне минуле та світле майбутнє. Коли ми звідти повертаємось додому, обличчя старого міста залишається на фото, на магнітику, на листівці та в нашому серці.

Толстовка з Совою

Сова є символом мудрості, хоробрості та потаємних знань. Наші предки називали сову пугачем, бо своїм тривожним нічним криком вона повідомляла про нещастя. Українці шанували сову за її мудрість, знання таємниць життя та смерті, безстрашність перед темрявою.

Купуйте українські чоловічі толстовки з етно принтами онлайн без реєстрації в інтернет-магазині патріотичного бренду Artystuff з доставкою по Україні.

Увійти або Зареєструватися