Набридло викидати купу грошей на безликий брендовий одяг?

Для справжніх козаків Atrystuff пропонує практичний етнічний одяг у вуличному стилі.

В категорії чоловічих лонгслівів ти знайдеш футболки з довгим рукавом та капюшоном, а також світшоти, що оздоблені кольоровими елементами та принтами в тон. Чудовий дизайнер Олександра Васильченко, з якою ми співпрацюємо, на сірому фоні лонгсліва, як на нейтральному полотні картини, зробила декілька яскравих акцентів - на капюшоні, кишенях та манжетах. Просторий капюшон лонгсліва захистить від сонця, вітру та дощу, а кишені допоможуть зігріти або просто діти кудись руки.

Бажаєш знати, що зображено на твоєму одязі?

Головними зірками streetwear одягу від Artystuff завжди виступають етнічні принти, що несуть в собі сучасні інтерпретації стародавніх народних символів та образів.

На світшотах зображено ілюстрацію Оберіг, що містить традиційний козацький набір - булаву, меч та сокиру. На лонгслівах, окрім Оберегу, є також екологічний принт Безлад і традиційна хоробра та мудра Сова. Докладніше про значення принтів дивись на сторінках товарів.

Черпай мудрість своїх предків та підтримуй працю своїх співвітчизників! Купуй чоловічий streetwear одяг від Artystuff без реєстрації та з доставкою по Україні.

Увійти або Зареєструватися