Розпродаж попередніх колекцій Artystuff

Чоловічий одяг у вуличному стилі від патріотичного бренду Artystuff стане незамінним під час активного відпочинку, тренувань або прогулянок для тих, хто любить комфорт та простоту у використанні. Український streetwear одяг підійде також для шанувальників hip-hop та casual стилів. Обирайте повсякденний одяг для чоловіків українського виробництва з етнічними принтами від українських художників в інтернет-магазині Artystuff з доставкою по Україні.

Інтернет-магазин Artystuff в розділі чоловічого одягу пропонує:

  • футболки чоловічі українського виробництва з принтами від українських художників;
  • чоловічі толстовки та худі яскравих кольорів з патріотичними принтами;
  • дизайнерські футболки з довгим рукавом (лонгсліви) з етнічними принтами;
  • світшоти з гербом України для чоловіків.

В магазині представлено тільки український чоловічий одяг власного виробництва патріотичного бренду Artystuff. Молодість та незначну відомість бренду компенсують обмежені серії продукції та особисте тестування засновниками товарів з кожної колекції. Автор ілюстрацій, наприклад, обрав для себе толстовку Оберіг кольору хакі та помаранчеву худі з Тризубцем, а серед футболок з довгим рукавом надав перевагу Безладу. Тож ми радимо тільки той одяг, який довів свою якість, практичність та зручність.

Чоловічий одяг українського виробництва набирає популярність серед молоді, а прихильники патріотичних мотивів обирають одяг з символікою України. Бренд Artystuff поєднує ці поняття, створюючи модний чоловічий одяг в вуличному стилі з етнічними принтами від стріт-арт художників, які спеціалізуються на символіці українських орнаментів. Отже, окрім яскравих принтів, ви отримаєте пояснення художньої та енергетичної складової ілюстрацій від самих авторів.

У нас ви знайдете:

  • чоловічу толстовку з гербом України, стилізованим тваринами та деревами, серед яких прихований культурний скарб наших предків;
  • футболку з довгим рукавом та капюшоном з принтом Оберіг, який містить козацький набір українця - меч, булаву, сокиру, та ілюструє неабияку хоробрість нашого народу у відстоюванні своєї свободи, землі, культури та мови;
  • толстовку з Совою та деревом, які висвітлюють мудрість вірності своїм кореням, любов до своєї землі та родини;
  • толстовки та футболки з екологічними принтами Безлад та Під дощем, що висловлюють протест нещадному знищенню природних ресурсів планети та середовища існування багатьох видів птахів та тварин. 

В ілюстраціях наших художників зустрічаються характерні для української вишивки символи - птахи, звірі, дерева, риби, "безкінечник", символи Сонця та Води, а також українські сільські хатинки, шпаківні, млини та церкви. Детальне пояснення кожного принта шукайте в описі на сторінках товарів. Ознайомтесь також з 10 причинами обрати етнічний одяг для повсякденного життя.

Для прихильників унікального одягу ручної роботи від українських дизайнерів ми приготували сірі чоловічі світшоти та футболки з довгим рукавом (лонгсліви) з кольоровим оздобленням в тон етнічних принтів. Всі деталі лонгслівів дбайливо оброблені рукою нашої української майстрині, яка в своїх роботах поєднує натуральні матеріали, новітні технології та трендові лінії. Кожен екземпляр дизайнерського чоловічого одягу має певні особливі характеристики, як то колір, тип та форма манжета на рукавах та на подолі, ручні шви в оздобленні капюшону та інше. Незмінною рисою залишається лише бірка бренду Artystuff, яка має місце на кожному товарі. Дизайнерські речі створені для тих, хто хоче виразити себе своїм зовнішнім виглядом.

Одяг від Artystuff виготовлено виключно з якісних натуральних матеріалів, які містять більше 90% бавовни та незначну кількість штучних волокон для міцності та еластичності. Одяг для чоловіків виготовлено лише в найпопулярніших розмірах M та L, точні параметри кожного товару дивіться в таблиці розмірів на його сторінці.

Купити чоловічий одяг бренду Artystuff можна через інтернет-магазин, зробивши замовлення на цьому сайті без реєстрації з оплатою при отриманні. Замовити одяг можна в будь-який куточок України, адже обрана нами служба доставки Нова Пошта постійно розширює свою мережу представництв. Детальніше про умови покупки одягу в інтернет-магазині шукайте в розділі Оплата та Доставка.

Увійти або Зареєструватися