Акція: до кожної покупки еко-торба в подарунок!

Акція:1+1=3

До 30 листопада 2018 року* в інтернет-магазині Artystuff обирай 3 будь-які речі та отримуй 1 з них безкоштовно!

Детальніше ...

Шукаєш оригінальні або неординарні толстовки з принтами?

Вже другу годину продивляєшся фотографії толстовок з принтами в інтернеті, гортаючи сторінку за сторінкою, а визначитись не можеш? Наче великий вибір виробників та магазинів, але речі якісь надто однотипні? Зверни увагу на широкий асортимент патріотичних толстовок з авторськими етно принтами від українського бренду Artystuff. Вони на 100% складаються з натуральної бавовни, створені в різних кольорах та розмірах, проте мають різні принти та лімітовані серії. Поринь у різнобарвний світ молодіжних толстовок з українською та патріотичною символікою!

Детальніше ...

Одяг для вираження себе

Чи можливо використовувати одяг для вираження себе? Кожен з нас щодня потрапляє у вирій проблем, термінових питань та всіляких клопіт, як у натовп людей, що поспішають до ескалатора в понеділок зранку у столичному метро. Проте інколи варто відволіктись від власних думок, підняти голову та озирнутись навколо...

Детальніше ...

Символіка квітів та дерев в українській культурі

Рослинні мотиви є однією з основ української вишивки, що завитками виноградної лози та соковитими гронами калини прошивають історію народного мистецтва, зустрічаючись також у декоративному розписі посуду, меблів, житла та предметів праці. Дерева для наших предків були символами безсмертя, нескінченності та розмаїття життя, а квіти - то є різнобарвна прикраса нашого повсякдення, яка символізує красу, молодість та радість. Тож запрошую вас у таємничу мандрівку народними візерунками у пошуку глибинного символізму, вкладеного нашими предками в кожен образ щедрої природи української землі.

Детальніше ...

Сварга - символ Сонця

Сварга - це стародавній символ, що з давніх давен у різних народів мав оберегове значення та зображувався на різноманітних предметах побуту та праці. Сварга або свастика - це хрест у динаміці, який символізує рух Сонця та походить від санскритського слова "свастя", що означає "щастя". Українські вишивальниці називали цей символ "коловоротом" та, вишиваючи на полотні, зичили ним добробут, достаток та благополуччя. Він також використовувався у писанкарстві, кераміці та різьбі по дереву.

Детальніше ...

Увійти або Зареєструватися