Розпродаж попередніх колекцій Artystuff

Футболки жіночі з принтами


Жіночі футболки від бренду українського одягу Artystuff представлені величезним асортиментом продукції, а власне виробництво маленької партії дає можливість гарантувати високу якість матеріалів і досконалість пошиття. Футболки виготовлені зі 100% бавовни або з 90-95% бавовни з доданням еластану. В асортименті є одно або багатокольорові футболки яскравих кольорів, кожен з яких має своє значення, може символізувати сонце або воду, заряджати енергією, зігрівати або оберігати. Це як звичайні кольорові футболки, так і моделі з принтами різноманітної тематики: від соціально-мотивуючої до малюнків етнічно-патріотичного спрямування.

Принти нанесено цифровим методом або шовкотрафаретом, які дали змогу якісно перенести всі художні деталі ілюстрацій, включаючи навіть мініатюрні орнаменти. На наших патріотичних футболках ти знайдеш предмети українського побуту, хати та млини, різноманітних звірів та казкових птахів, безліч українських орнаментів, квітів та іншої етнічної символіки. Докладніше з творчістю художників можна ознайомитись в статті Українська стріт-арт команда Граффітт, а зі значеннями українських орнаментів - Символіка українського орнаменту.

Ти можеш купити жіночу футболку від українського бренду Artystuff онлайн та отримати своє замовлення Новою Поштою протягом 1-3 робочих днів!

Якщо виникли питання, телефонуй: (099) 641-48-05; (093) 211-39-89.

Приєднуйся до Artystuff в соціальних мережах - група в Facebook.

Увійти або Зареєструватися