Розпродаж попередніх колекцій Artystuff

Майки жіночі


Жіночі майки від вітчизняного молодіжного бренду Artystuff представлені широким асортиментом продукції, виготовленої зі 100% бавовни. Це майки вільного або приталеного крою звичайного чи подовженого фасону. При цьому, окрім кольорових, є майки з різноманітними принтами з етнічними мотивами. На наших патріотичних майках ти знайдеш предмети українського побуту, хати та млини, різноманітних звірів та казкових птахів, безліч українських орнаментів, квітів та іншої етнічної символіки. Докладніше з творчістю художників можна ознайомитись в статті Українська стріт-арт команда Граффітт, а зі значеннями українських орнаментів - Символіка українського орнаменту.

Майка - це предмет одягу, який колись вважався нижньою білизною, але тепер вона вважається прийнятною для носіння в якості верхнього одягу, особливо в країнах зі спекотним кліматом. Крім того, майка є частиною форми спортсменів. За фасоном майки прості, без кишень, без ґудзиків, але завдяки різноманітним кольорам і принтам є можливість зробити їх оригінальними.

Молодіжний жіночий одяг бренду Artystuff створено для гарних, здорових, творчих та креативних дівчат, що хочуть підтримати хвилю українського патріотизму або поповнити свій гардероб унікальною річчю з українською символікою. Український одяг з принтами від Граффіту додасть частку сучасного українського мистецтва з твоє повсякденне життя та доповнить його мудрістю твоїх предків, що закодована в символіці орнаментів.

Ти можеш купити жіночу майку від українського бренду Artystuff онлайн та отримати своє замовлення Новою Поштою протягом 1-3 робочих днів!

Якщо виникли питання, телефонуй: (099) 641-48-05; (093) 211-39-89.

Приєднуйся до Artystuff в соціальних мережах - група в Facebook.

Увійти або Зареєструватися