Розпродаж попередніх колекцій Artystuff

Шукаєш молодіжний жіночий одяг з патріотичними мотивами?

Тоді зупини свій вибір на новому українському бренді Artystuff!

Інтернет-магазин українського одягу Artystuff пропонує теплі та надзвичайно комфортні жіночі толстовки з етно-графічними ілюстраціями від сучасних українських художників зі стріт-арт команди Граффіт. Ми пропонуємо не просто купити повсякденний одяг з принтами, а ще й доторкнутись до культурної спадщини свого народу та пізнати значення українських символів та орнаментів. 

Власне виробництво маленької партії жіночих худі дає можливість гарантувати високу якість матеріалів, досконалість пошиття та унікальність фасону. Худі виготовлені з футеру тринитки з начосом та представлені в двох варіантах оздоблення:

  • сірі худі з червоними деталями дають можливість звернути увагу на основний елемент - принт з етнічною символікою, що виконаний в класичному для української вишивки червоному кольорі та розміщений на нейтральному сірому кольорі, що не пригортає зайвої уваги та не відволікає від основного змісту;
  • кольорові худі, що виконані в блакитному, помаранчевому, бордовому та хакі кольорах з принтами, шнурком та внутрішньою частиною капюшону протилежного кольору; кожен колір має своє значення, може символізувати сонце або воду, заряджати енергією, зігрівати або оберігати.

Принти нанесено цифровим методом або шовкотрафаретом, які дали змогу якісно перенести всі художні деталі ілюстрацій, включаючи навіть мініатюрні орнаменти. На наших патріотичних худі ти знайдеш предмети українського побуту, хати та млини, різноманітних звірів та казкових птахів, безліч українських орнаментів, квітів та іншої етнічної символіки. Докладніше з творчістю художників можна ознайомитись в статті Українська стріт-арт команда Граффітт, а зі значеннями українських орнаментів - Символіка українського орнаменту.

Молодіжний жіночий одяг бренду Artystuff створено для гарних, здорових, творчих та креативних дівчат, що хочуть підтримати хвилю українського патріотизму або поповнити свій гардероб унікальною річчю з українською символікою. Український одяг з принтами від Граффіту додасть частку сучасного українського мистецтва з твоє повсякденне життя та доповнить його мудрістю твоїх предків, що закодована в символіці орнаментів.

Ти можеш купити жіночу толстовку від українського бренду Artystuff онлайн та отримати своє замовлення Новою Поштою протягом 1-3 робочих днів!

Якщо виникли питання, телефонуй: (099) 641-48-05(093) 211-39-89.

Приєднуйся до Artystuff в соціальних мережах - група в Facebook.

Увійти або Зареєструватися