Розпродаж попередніх колекцій Artystuff

Етнічний одяг для справжніх патріоток

Українки завжди були найвродливішими на світі, вміли підкреслити свою красу прикрасами та яскравим національно-колоритним одягом. Жіночий streetwear одяг від українського бренду Artystuff створено для молодих, активних, творчих дівчат, які виражають свою неповторну індивідуальність яскравими повсякденними речами, пишаються культурою свого народу та цінують його традиції.

Етнічні ілюстрації на речах Artystuff насичені образністю та символізмом української вишивки, в якій кожен візерунок має своє значення. Стародавні народні орнаменти, що підкреслені мудрістю наших предків, інтерпретовані в сучасні образи соціальної та екологічної тематики. Дізнавайтесь значення української символіки та художніх образів принтів на сторінках товарів та обирайте свій одяг зі змістом. Жіночий одяг з усіх категорій можна побачити нижче.

Дизайнерський жіночий одяг

Дизайнерські речі створені для тих, хто має особливі таланти, вміння чи цікаві погляди на життя та не боїться виразити їх своїм зовнішнім виглядом. Проте я вважаю, що ми всі обдаровані, талановиті або навіть геніальні. Просто не треба бути такими, як усі, поводитись та виглядати так, як усі. Не варто цуратись своєї особистості, потрібно пишатись своїми талантами, жити своїм життям та творити свою історію. 

Не зважайте на те, як виглядають оточуючі та якого вигляду вони чекають від вас. Створюйте власний стиль, що підкреслить вашу індивідуальність. У цьому вам допоможе одяг від українського дизайнера Олександри Васильченко, яка створила кілька колекцій жіночого трикотажного одягу для патріотичного бренду Artystuff, які ви можете придбати в нашому інтернет-магазині. Чи часто вам у житті випадала нагода носити ексклюзивний одяг? Спробуйте, це дуже приємно.

Дизайнерський жіночий одяг ручної роботи
Дизайнерські туніки
Жіночий одяг в streetwear стилі
Жіночий одяг в етно стилі
 

Українське виробництво

Більшість українок досі одягається здебільшого на базарах або в найдешевших брендових бутіках, в яких представлено одяг, що випускається мільйонними тиражами. Спортивні та casual бренди пропонують товари китайського виробництва за американськими або європейськими цінами. Вони дають нам якість, яка не має душі.

Невже вам не хочеться одягнути на себе футболку чи толстовку, яка створена дбайливим руками української майстрині? За ті самі гроші і не меншу якість отримати сучасний фасон та етнічний стиль від українського виробника. Щоб відчути увагу до кожної деталі та турботу у кожному шві, купуйте жіночий одяг від streetwear бренду Artystuff!

Limited edition

Виробництво обмеженої серії продукції дозволяє проводити ретельний контроль всіх стадій виробництва товарів, щоб нести повну відповідальність за їх якість. Проте це також дає нашим любим клієнткам гарантію унікальності та неповторного образу. Кожна колекція бренду складається з обмеженої кількості моделей, які не будуть повторюватись в наступних випусках. Модель може мати різні розміри, кольори принтів та оздоблень або бути взагалі унікальною.

Молодіжний стиль

Ми розуміємо, що класичні вишиванки зовсім незручні для повсякденного використання. Динамічне життя українок вимагає зручного та практичного одягу, який буде привертати увагу оточуючих своєю красою, а не відволікати власницю своїми недоліками. Саме тому бренд Artystuff під свої етнічні ілюстрації створює сучасний молодіжний одяг для дівчат - футболки та майки, дизайнерські туніки, футболки з довгим рукавом та теплі толстовки. Нехай вам буде комфортно усередині та привабливо ззовні. 

Зручність замовлення

Купуйте молодіжний жіночий одяг онлайн без реєстрації та передплати з доставкою по Україні Новою Поштою протягом 1-3 робочих днів. Для замовлення скористайтесь кнопкою "Купити" на сторінці товару та телефонуйте за номером (099) 641-48-05.

Увійти або Зареєструватися