Розпродаж попередніх колекцій Artystuff

Про український бренд одягу Artystuff

Про український бренд одягу Artystuff

Artystuff.com.ua - це інтернет-магазин українського одягу від патріотичного бренду Artystuff, в якому Ви можете придбати якісний streetwear одяг українського виробництва з сучасним дизайном та авторськими етнічними принтами українських художників. Український бренд одягу Artystuff пропонує Вам виключно унікальні товари, які створені здебільшого в декількох екземплярах, чим підкреслять Вашу індивідуальність. Якщо принтований на одяг візерунок Вам до вподоби, то значить він відображає Ваші підсвідомі процеси.

 

Засновники бренду

Засновниками бренду Artystuff є подружня пара Андрій та Катерина Рибченки.

Власний український бренд одягу став певним поєднанням характерів, умінь та захоплень програміста та художника. В Artystuff вкладено художні здібності Андрія, як учасника стріт-арт команди Граффіт, тісну взаємодію Катерини з web-сайтами та Інтернетом, а також бажання обох мати свій унікальний та яскравий стиль одягу. Ми намагаємось створювати товари в вуличному стилі, яких самим дуже не вистачало на полицях іноземних бутіків та вітчизняних "кежуальних" магазинів.

Катерина - засновник українського бренду одягу Artystuff та адміністратор сайту і спільнот в соціальних мережах
Катерина - засновник українського бренду одягу Artystuff та адміністратор сайту і спільнот в соціальних мережах
Андрій - райтер з команди Граффіт та засновник українського бренду одягу Artystuff
Андрій - райтер з команди Граффіт та засновник українського бренду одягу Artystuff
 

Не маючи спеціальної освіти та не розуміючись на тонкощах моделювання одягу, ми звертаємось до професіоналів-однодумців, які допомагають нам втілити в життя задумані та омріяні образи і фасони. Ми вдячні життю, що дарує нам таких чудових людей в потрібний момент часу, які підтримують нас і допомагають пройти через складнощі перших років становлення бренду.

Яскраві фарби української природи, глибокий символізмом декоративно-ужиткового мистецтва та давнє прагнення українців до гарного вбрання ми переносимо на сучасний молодіжний стиль повсякденного одягу, принтуючи його етнічними символами та народними образами, які зачаровують візуально та насичують духовно. Ми створили бренд, який з часом перетворився на окремий організм та пронукає нас на правильні вчинки - розмовляти виключно українською мовою, вивчати історію та культуру свого народу, цікавитись звичаями, обрядами та світоглядом своїх предків, переймати повагу та дбайливе ставлення українців до навколишньої природи. Ми надихаємось бездонним духовним спадком українського народу при створенні ілюстрацій та одягу, а потім намагаємось передати це захоплення Вам в описах товарів і під-час написання статей.

 

Інтернет-магазин бренду Artystuff

В каталозі інтернет-магазину Artystuff Ви можете купити український одяг в streetwear стилі в таких категоріях:

За допомогою одягу українського бренду Artystuff ми бажаємо прикрасити Ваше життя частками сучасного українського мистецтва, розбавити його яскравими природними фарбами навколишнього світу та наситити цікавими декоративними образами української культури. Кожен товар магазину Artystuff насправді є полотном художника, що вклав в нього свої душу та серце, передав настрій та характер. Докладніше про авторів можете дізнатись в матеріалі Українська стріт-арт команда Граффіт.

Діаграма Artystuff 

Магазин Artystuff дає 100% гарантію повернення коштів!

Якщо замовлений Вами товар з будь-яких причин Вам не підходить або не подобається, Ви можете його повернути та отримати назад свої гроші, не пояснюючи причину повернення та не пред'являючи ніяких документів. Ми налаштовані на довготривалі стосунки, а не на швидку вигоду. Купуючи наші речі в цьому інтернет-магазині або у наших партнерів, Ви стаєте частиною нашої родини, тому ми з радістю прислухаємось до Вашої думки, піклуємось про Ваші потреби та зважаємо на Ваші побажання.

 

Контактні дані

Адміністратор магазину - Катерина Рибченко

Години роботи: пн-пт с 10:00 до 17:00, замовлення через сайт приймаються цілодобово.

Адреса складу:  м. Погребище, Вінницька область, Україна

E-mail:  artystuff.shop@gmail.com

Телефони:

(099) 641-48-05 (Vodafone) - Viber;

(068) 608-69-80 (Київстар);

(093) 211-39-89 (Life).

Приєднуйтесь до спільнот Artystuff в соціальних мережах - Facebook.

Знайомтесь з засновниками в соціальних мережах - Катерина та АндрійКатерина в Google+, заходьте на офіційний сайт стріт-арт команди Граффіт.

 

Увійти або Зареєструватися