Українська стріт-арт команда Граффіт

  • Прочитано 979 раз
  • Прокоментуй першим!
Стріт-арт команда Граффіт Стріт-арт команда Граффіт

Команда Граффіт сформувалась у 2008 році з двох художників Рибченко Андрія та Камзиста Івана, що отримали художню освіту у КНУБА. 

Основною спрямованістю творчості Граффіта стали різноманітні стріт-арт проекти та участь у фестивалях. Художники створили новий стиль - українську етнографіку, що поєднує українські етнічні символи та орнаменти з графікою. Частково звідси й пішла назва команди - слово "Граффіт" поєднує в собі поняття "графіка", англомовне слово "Graffity" та "графіт" як стержень олівця.

Зараз творчість команди поширилась також на оформлення фасадів та інтер'єрів, створення полотен, розробку комп'ютерного дизайну та дизайну одягу. Роботи Граффіту насичені символами та образами, зображуючи здебільшого тварин, птахів, риб та рослини, що щедро приправлені етнічними орнаментами. 

Стріт-арт команди Граффіт

Зі сріт-арту починався розвиток та становлення команди, створення власного художнього стилю та закріплення техніки. Графіті і зараз займає значне місце в творчості Граффіту, проявляючись, як на фасадах, так і на фестивалях та навіть полотнах.

Стріт-арт команди Граффіт - Боярка Стріт-арт команди Граффіт - БояркаСтріт-арт у м. Боярка

  

Фестивалі

Фестивалі є деякою сталою в творчості Граффіта, вони супроводжують художників протягом всього творчого шляху. Саме на фестивалях є можливість тісного спілкування з іншими художниками та створення спільних робіт. 

 

м. Уніж 08.2008

Граффіт на фестивалі у м. УніжГраффіт на фестивалі у м. УніжГраффіт на фестивалі у м. Уніж

 

м. Київ 08.2009

 

м. Кам'янець-Подільський, фестиваль "Respublica" 09.2011

Кам'янець-Подільський, фестиваль "Respublica"Кам'янець-Подільський, фестиваль "Respublica"Робота команди Граффіт у м. Кам'янець-Подільський, фестиваль "Respublica"

 

 

м. Київ, Гоголь Fest, 09.2012

Робота команди Граффіт на Гоголь Fest

 

 

Оформлення інтер'єрів

Останнім часом команда приділяє значну увагу оформленню інтер'єрів, як альтернативу стріт-арту. Внутрішні стіни можуть довше зберігати оригінальну роботу, у них менше шансів постраждати від вандалів та заздрісників. До того ж, розмальовуючи стіни для хороших людей, художники знають, що їх роботою будуть насолоджуватись кожного дня, що робота буде створювати настрій, підтримувати в скрутні часи та просто прикрашати життя.

Робота стріт-арт команди Граффіт, оформлення "The Hub" Оформлення арт-простору "6 level" командою Граффіт

 

Полотна

Більшість полотен команди звичайно вже продано, але деякі з них ви можете знайти в розділі Полотна на сайті Артістафф.

При створенні полотен художники використовували різноманітні техніки та матеріали - аерозольні та текстильні фарби, туш, гуаш, кісточки та валики, балони та трафарети.

Полотно захід сонця Полотно Вода

 

Векторні ілюстрації

Векторні ілюстрації також грають важливу роль в творчості команди. Художники почали робити векторні версії своїх робіт для замовлень по оформленню фасадів та інтер'єрів, а також перед участю у фестивалях. Вектор давав можливість, як проілюструвати результат на візуалізації, так і використовувати проектор при переносі роботи на стіну. Тепер деякі роботи існують тільки в векторному варіанті, так як він дає можливість робити значний акцент на товщині та витонченості ліній. Власне від цього і з'явилась ідея створення власної лінійки продукції з принтами.

 

Дизайн одягу

Саме одяг та еко-сумки з принтами є основними товарами магазину Артістафф, які створюються в співробітництві магазину зі стріт-арт командою Граффіт. Всі товари виготовляються тільки на території України за ексклюзивним замовленням магазину Артістафф та поки що продаються тільки через наш сайт та наші групи в соціальних мережах. Придбати товари можна в розділі Магазин.

Контакти

Зв'язатись з командою Граффіт та слідкувати за її творчістю можна на таких ресурсах:

Сайт - http://graffit.com.ua/

Facebook - https://www.facebook.com/graffit.85/

Vkontakte - http://vk.com/graffit_crew

Flickr - https://www.flickr.com/photos/graffit/

 

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви вводите (*) необхідну інформацію, де потрібно
HTML-код не допускається

Увійти або Зареєструватися