Шукаєш оригінальні або неординарні толстовки з принтами?

Вже другу годину продивляєшся фотографії толстовок з принтами в інтернеті, гортаючи сторінку за сторінкою, а визначитись не можеш? Наче великий вибір виробників та магазинів, але речі якісь надто однотипні? Зверни увагу на широкий асортимент патріотичних толстовок з авторськими етно принтами від українського бренду Artystuff. Вони на 100% складаються з натуральної бавовни, створені в різних кольорах та розмірах, проте мають різні принти та лімітовані серії. Поринь у різнобарвний світ молодіжних толстовок з українською та патріотичною символікою!

Детальніше ...

Одяг для вираження себе

Чи можливо використовувати одяг для вираження себе? Кожен з нас щодня потрапляє у вирій проблем, термінових питань та всіляких клопіт, як у натовп людей, що поспішають до ескалатора в понеділок зранку у столичному метро. Проте інколи варто відволіктись від власних думок, підняти голову та озирнутись навколо...

Детальніше ...

Символіка квітів та дерев в українській культурі

Рослинні мотиви є однією з основ української вишивки, що завитками виноградної лози та соковитими гронами калини прошивають історію народного мистецтва, зустрічаючись також у декоративному розписі посуду, меблів, житла та предметів праці. Дерева для наших предків були символами безсмертя, нескінченності та розмаїття життя, а квіти - то є різнобарвна прикраса нашого повсякдення, яка символізує красу, молодість та радість. Тож запрошую вас у таємничу мандрівку народними візерунками у пошуку глибинного символізму, вкладеного нашими предками в кожен образ щедрої природи української землі.

Детальніше ...

Сварга - символ Сонця

Сварга - це стародавній символ, що з давніх давен у різних народів мав оберегове значення та зображувався на різноманітних предметах побуту та праці. Сварга або свастика - це хрест у динаміці, який символізує рух Сонця та походить від санскритського слова "свастя", що означає "щастя". Українські вишивальниці називали цей символ "коловоротом" та, вишиваючи на полотні, зичили ним добробут, достаток та благополуччя. Він також використовувався у писанкарстві, кераміці та різьбі по дереву.

Детальніше ...

Патріотичний одяг з етно принтами від Artystuff у Пирогові

23-24 серпня 2016 року бренд Artystuff приймав участь у благодійній виставці-ярмарку на території Музею народної архітектури та побуту України у селі Пирогів у рамках святкування 25-ї річниці Дня Прапору України, де представляв патріотичний одяг з етно принтами власного виробництва.

Детальніше ...

Artystuff на виставці у Пирогові

Патріотичний бренд Artystuff прийматиме участь у благодійній виставці-ярмарку, що проходитиме 23-25 серпня цього року на території Музею народної архітектури та побуту України у селі Пирогів. На виставці будуть представлені патріотичні літні речі нашого бренду, а також частина одягу на осінь з найпопулярнішими принтами Тризуб та Оберіг.

Детальніше ...

Значення оберегів для українців у давнину

З давніх давен народний світогляд українців був дуже різноманітним, детально описувався народною фольклористикою та вабив своєю казковістю. Згідно з віруваннями, існували демони природи (водяники, лісовики, русалки), домашні демони (домовики), людські химери (упирі, відьми, чорти), примари (злидні, мара, трястя). Нечиста сила водиться всюди, але найчастіше в нечистих місцях - на перехресті доріг, мостах, межах сіл, в водоймищах. Для захисту від нечистої сили люди використовували заговори, обряди, деякі рослини, а також велику масу різнопланових оберегів для себе, своєї родини та свого дому.

Детальніше ...

Увійти або Зареєструватися