Знижки до -60% на попередні колекції Artystuff

Streetwear одяг українського виробника

Про продукцію патріотичного бренду Artystuff

Streetwear одяг українського виробника

Патріотичний бренд Artystuff є українським виробником сучасного молодіжного streetwear одягу з етнічними принтами від українських художників зі стріт-арт команди Граффіт. Для Вас ми створюємо  зручний та практичний одяг для активного способу життя, який при цьому є унікальним та художньо насиченим. Ми пропонуємо повсякденний одяг насичених яскравих кольорів, який привертатиме увагу оточуючих, та більш нейтральні сірі речі, декоровані контрастними деталями та швами. Товари бренду Artystuff - це сучасний одяг українського виробника, який створюється виключно обмеженими тиражами для підкреслення унікальності молодих українських дівчат і хлопців та оформлюється авторськими принтами в етно стилі, що несуть в собі мудрість українського народу.

Ілюстрації та принтування одягу

Вишиванка в наш час стала святковим вбранням, яке одягається кілька разів на рік. Речі Artystuff є більш повсякденним аналогом вишитої сорочки, що несе той же зміст, але закодований в символіці принта. В своїх ілюстраціях художники опираються на традиції та образність українського мистецтва, тому на одязі Artystuff Ви знайдете:

  • стародавні українські орнаменти в сучасній інтерпретації;
  • етно-графічні символи, що передають культуру та звичаї наших предків;
  • стилізовану національну символіку;
  • ілюстрації на екологічну та соціальну тематики.

Докладніше про значення кожного принта Ви можете знайти на сторінках товарів, а за допомогою блоку "Товари по принтам" можна подивитись всі товари з вподобаною ілюстрацією. 

Вуличний одяг з ілюстраціямиВуличний одяг Artystuff

Як створюється одяг українського виробника

Всі товари бренду Artystuff виготовляються в Україні обмеженими тиражами. Ми особисто слідкуємо за якістю обраної тканини, акуратністю пошиття товарів та нанесення принтів. Кожен товар має нашу брендову етикетку, що є гарантією нашої відповідальності.

Для нанесення ілюстрацій на товари ми обираємо цифровий метод або шовкотрафарет, які дають змогу перенести всі найтонші деталі ілюстрації. Особливо багато уваги приділяється підбору кольорів тканини, ниток, елементів декору, а також їх поєднанню з забарвленням принта. Таким чином ми намагаємось підібрати правильне оточення для ілюстрації, використовуючи одяг у ролі тла та рамки для полотна художника.

Виготовлення товарів ArtystuffВиготовлення товарів Artystuff

Догляд за товарами

Вуличний стиль в одязі переважно обирає молодь, яка хоче бути стильною та активною. Найбільш зручними в догляді зазвичай є натуральні тканини, що не потребують особливих навичок прання та прасування. Проте певних обмежень вимагають принти, що нанесені на товари. Тому для більш тривалого використання продукції Artystuff ми рекомендуємо прати при температурі не більше 30°, не відбілювати, а також прати та прасувати одяг навиворіт. При такому дбайливому відношенні, принт витримує більше 50 прань. З часом зображення може стати тьмянішим на 5-10% через підняття ворсу тканини.

Упаковка

Кожен товар бренду Artystuff при покупці в нашому інтернет-магазині упаковується в брендовану коробку або брендований пакетик, а також комплектується листівкою та візиткою з усіма контактними даними магазину. Розмір та вид упаковки обирається в залежності від кількості та розміру замовлення.

 

Будьте патріотами, поважайте українське та обирайте одяг українського виробника!

 

 

 

 

Увійти або Зареєструватися